O nás PDF Tisk Email

HMO Praha s.r.o. byla založena v roce 1993 jako rodinná firma a od svého vzniku se zabývá dodávkami zařízení a poradenskou činností v oblastech osvětlení, čerpacích stanic PHM a mytí vozidel.

 

Spolupracuje s renomovanými zahraničními firmami - Thorlux Lighting Anglie, IGEWA Švýcarsko, MTM Hydro - Kaster Itálie, Wash – Mat Německo, PROTEC INTERNATIONAL Německo. 15 let byla výhradním zástupcem společnosti Tammermatic Finsko. Všechna nabízená zařízení jsou nejvyšší kvality s garancí.

 

Nejrozsáhlejší činností je oblast dodávek pro čerpací stanice PHM a to zejména jejich osvětlení a zabezpečení proti ropným haváriím při přeplnění nádrží ropnými produkty. Svítidla CANOLUX jsou namontována na řadě čerpacích stanic v ČR, na Slovensku, na Ukrajině a dokonce v Uzbekistanu a Kazachstánu. Novým směrem v osvětlování čerpacích stanic je náhrada výbojkových svítidel svítidly LED, která s použitím elektronického řídícího systému SMART zásadně snižují spotřebu elektřiny. Řídící systém SMART je možno použít ve všech aplikacích, kde se v osvětlení používají zářivky, např. ve školách, nemocnicích, v průmyslových halách a pod.

 

Úspěšným produktem je na trhu také Füllstop – Automatic, plovákový uzávěr plnícího potrubí při stáčení pohonných hmot.

 

Pro vybavení čerpacích stanic a mycích center jsou k dispozici výkonné vysavače, kompresory s elektronickým měření tlaku, parfémovače interiéru, tepovače čalounění, automatické čističe ( myčky) autokoberců a řada dalších doplňkových přístrojů pro služby zákazníkům. Tato oblast zahrnuje i zařízení pro tlakové mytí vozidel, jako jsou pistole, hadice, spojky, atd.

 

Společnost navázala také spolupráci se společností PROTEC INTERNATIONAL, vyrábějící špičkové zařízení pro vnitřní čištění autocisteren, dopravujícím chemické a potravinářské produkty, při dodržení všech ekologických norem.

 

A konečně pro zákazníky, kteří požadují komplexní služby, je navázána trvalá spolupráce se společností IM Praha s.r.o., která je připravena vypracovat projektovou dokumentaci, projednat příslušná povolení a realizovat kompletní dodávku. Projektanti a inženýři této společnosti mají dlouholeté zkušenosti jak s projekty, tak s realizací zakázek a to nejen v ČR, ale i v zahraničí. www.impraha.cz